OFERTA

W ofercie posiadamy elegancką białą fotobudkę, która idealnie sprawdza się na każdego rodzaju imprezach. Istnieje również możliwość spersonalizowania fotograficznej budki według własnych potrzeb. Na fotobudkę można nanieść swoje logo, jak również okleić całą budkę dowolną grafiką.

FOTOGRAFICZNA BUDKA TO IDEALNY GADŻET NA KAŻDĄ IMPREZĘ

WESELA

Fotobudka na weselu sprawi, że ta noc pozostanie zapamiętana na długo. Spontaniczne zdjęcia z fotobudki stworzą najlepszą księgę gości jakiej nikt inny nie miał.

 

URODZINY, IMIENINY, JUBILEUSZE

Zamawiając fotograficzną budkę sprawisz gościom niezapomnianą zabawę. Fotobudka to atrakcja dla całej rodziny, po której zostaną pamiątki w postaci niebanalnych zdjęć.

 

IMPREZY FIRMOWE

Nic tak nie rozwija imprezy jak Fotograficzna budka, zawsze  wprowadza zainteresowanie i bawi publiczność.

EVENTY, TARGI

Fotobudka spowoduje, że event będzie bardziej rozpoznawalny. Umieszczenie loga na budce i tle zwiększy popularność i widoczność firmy w mediach społecznościowych.

 

STUDNIÓWKI, BALE SYLWESTROWE

Szalona zabawa z rozmaitymi gadżetami przy Fotograficznej Budce to świetna pamiątka imprezy. Fotobudka wydrukuje zdjęcia w kila sekund i pamięć po imprezie zostanie na lata.

 

KAMPANIE REKLAMOWE

Użyj Fotograficznej budki do promocji Twojego wydarzenia. Pozwól klientom zrobić sobie zdjęcie z Twoim produktem, marką bądź logiem.

NASZE TŁA FOTOGRAFICZNE

W celu dostosowania do tematyki imprezy dysponujemy różnymi wzorami teł fotograficznych. Używamy profesjonalnych teł, które gwarantują najlepsze efekty zdjęciowe. Poniżej prezentujemy tła, które posiadamy w naszej ofercie.

FOTOBUDKA

+48 574 688 766

© 2017 playBudka.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.